نیروهای مسلح پیرو راه و گوش به فرمان ولایت فقیه هستند

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه نیروهای مسلح پیرو راه و گوش به فرمان ولایت فقیه هستند، گفت: کسی که فرمان ولایت را اطاعت کند، بسیجی واقعی است.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث، به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس، سردار احمدعلی گودرزی در جمع کارکنان ستاد مرزبانی ناجا با گرامیداشت هفته بسیج، افزود: بسیجیان، مردان بی ادعا و کم توقع در نیروهای مسلح هستند که با جان خود از ارزش‌های انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح پیرو راه و گوش به فرمان ولایت فقیه هستند، ادامه داد: کسی که فرمان ولایت را اطاعت کند، بسیجی واقعی است؛ بسیج یک تفکر است که برای تأمین امنیت کشور تلاش می‌کند.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا افزود: مدافعان حرم و حریم و مأموران نیروی انتظامی که با اراذل و اوباش برای برقراری امنیت و دفاع از میهن اسلامی جنگیدند بسیجی هستند و این یک افتخار محسوب می‌شود.

سردار گودرزی با اشاره به فتنه اخیر اغتشاشگران و مزدوران در داخل کشور گفت: فتنه اخیر، امنیت کشور را هدف گرفته بود که با هدایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری مدظله العالی و آمادگی نیروی های مسلح خنثی شد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.