بازگشت هروی به اردوی تیم ملی کاراته/ ضیافت شام ملی‌پوشان با حضور طباطبایی

در شرایط که کاراته ایران امروز روز پرحاشیه‌ای را پشت سر گذاشت، با حضور شهرام هروی و حسن طباطبایی در اردوی تیم ملی همه چیز به ختم به خیر شد.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ ورزش بانوان ، به دنبال شایعه بازگشت محسن آشوری به فدراسیون کاراته، شهرام هروی سرمربی تیم ملی کشورمان در تمرینات نوبت صبح و عصر امروز(یکشنبه) تیم ملی کاراته حاضر نشد تا اردوی ملی‌پوشان در آستانه آخرین مرحله مسابقات لیگ برتر کاراته وان در سال 2019 با حواشی همراه باشد. 

پس از این اتفاق، ساعاتی پیش سیدحسن طباطبایی، رئیس فدراسیون کاراته به همراه شهرام هروی در آکادمی ملی المپیک حاضر شدند و در ضیافت شامی از نیاز همدلی کاراته ایران در مسیر کسب سهمیه المپیک صحبت کردند. 

قرار است شهرام هروی مجددا از صبح فردا(دوشنبه) در آخرین جلسه تمرینات تیم ملی پیش از حضور در مسابقات لیگ برتر کاراته وان اسپانیا حاضر و مجددا هدایت تمرینات ملی‌پوشان را برعهده بگیرد. 

در ضیافت شام امشب مسئولان فدراسیون کاراته با ملی‌پوشان، اشرف امینی نایب رئیس فدراسیون بانوان فدراسیون کاراته که شایعه استعفای او نیز مطرح شده بود، حضور داشت تا فعلا همه چیز ختم به خیر شود. 

ملی‌پوشان کاراته ایران برای حضور در مسابقات لیگ برتر کاراته وان اسپانیا روز سه‌شنبه 5 آذرماه راهی مادرید خواهند شد. 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.