منصوریان: دوست دارم بعد از پایان دوران قهرمانی مربی تیم ملی شوم/ رئیس آینده فدراسیون ووشو موفق می‌شود

دارنده پنج مدال طلای ووشوی جهان بیان کرد: دوست دارم بعد از یک یا دو سال دیگر همراهی تیم ملی، مربی تیم ملی بانوان شوم.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ ورزش بانوان ، درباره وضعیت خود در دوران ممنوعیت فعالیت‌های ورزشی اظهار داشت: ویروس کرونا باعث شده است که اقتصاد کل کشور تحت تأثیر قرار بگیرد و در حال حاضر متأسفانه شرایط اقتصادی برخی از مردم خوب نیست. من نیز از زمان شیوع ویروس کرونا و ممنوعیت فعالیت‌ها و لیگ‌های ورزشی نه تنها هیچ تمرینی نداشته‌ام، بلکه منبع درآمدی نیز ندارم. نداشتن حقوق و درآمد ثابت برای من ورزشکار باعث شده است تا شرایط سختی داشته باشم.

وی درباره تعطیلی مسابقات بین‌المللی ووشو عنوان کرد: در شرایط فعلی و با توجه به انتشار گسترده ویروس کرونا در دنیا تعطیلی مسابقات بهترین تصمیم ممکن بود. فقط ای کاش در کشورمان برای ورزشکاران حرفه‌ای که درآمد ثابتی ندارند، شرایط خاصی را در نظر می‌گرفتند. ای کاش در شرایط فعلی و تا بهبود شرایط حداقل جوایز ورزشکاران پرداخت می‌شد یا مبلغی را برای ورزشکاران و مربیانی که هیچ منبع درآمدی ندارند به‌عنوان کمک هزینه در نظر می‌گرفتند.

دارنده پنج مدال طلای مسابقات جهانی ووشو در مورد تصمیم خود برای آینده ورزشی‌اش گفت: ورزشکاران ملی دوست دارند حتی تا زمان مرگ نیز فرصت همراهی تیم‌های ملی خود را داشته باشند. این شرایط تا زمانی با انجام مسابقه برای تیم ملی فراهم است و بعد از دوران ورزشی نیز گاهی این فرصت در زمینه مربیگری وجود دارد. آرزوی هر ورزشکاری بعد از دوران قهرمانی، مربیگری در تیم ملی است و من نیز دوست دارم بعد از یک یا دو سال دیگر همراهی تیم ملی، مربی تیم ملی بانوان شوم.

منصوریان درباره حضور علی‌نژاد در وزارت ورزش ورزش و جوانان و آینده فدراسیون ووشو بعد از خروج او از این فدراسیون گفت: قطعاً حضور علی‌نژاد در وزارت ورزش باعث خواهد شد تا شرایط فدراسیون‌ها و ورزشکاران بهتر باشد. اعتقاد دارم در مدت حضور علی‌نژاد در فدراسیون ووشو نیز پایگاه این فدراسیون به خوبی ساخته شده است. در این شرایط هر مدیری به‌عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شود، موفق خواهد بود. دلیل این اتفاق نیز مدیریت و پایگاه‌سازی درست در سالیان گذشته بوده است.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.