استقبال جشنواره «شب‌های سیاه تالین» از «شبی که ماه کامل شد»

فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» در بیست‌وسومین جشنواره فیلم «شب‌های سیاه تالین» که از تاریخ ۲۴ آبان آغاز شده و تا ۱۰ آذرماه در کشور استونی ادامه دارد، روی پرده رفت.

www.khabaronline.ir
اندازه متن Aa Aa
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این جشنواره الف جهانی در بخش مسابقه رسمی میزبان تازه‌ترین فیلم نرگس آبیار شد.

نخستین نمایش این فیلم سینمایی با حضور نرگس آبیار کارگردان، هوتن شکیبا بازیگر و محمدحسین قاسمی تهیه کننده این فیلم، روز شنبه ۲ آذرماه ساعت ۹ برای اهالی رسانه و پس از آن راس ساعت ۱۵:۳۰ در سالن اصلی این جشنواره با ظرفیت کامل و حضور ۵۰۰ تماشاگر روی پرده رفت و با استقبال بسیار تماشاگران روبرو شد.

این فیلم در نخستین حضور بین‌المللی خود توانست نظر تماشاگران را جلب کند. به دنبال استقبال مخاطبان از این فیلم در جشنواره «شب‌های سیاه تالین»، عوامل حاضر در این رویداد سینمایی به پرسش تماشاگران پاسخ دادند.
فیلم «شبی که ماه کامل شد» دومین نمایش خود را امروز دوشنبه ۴ آذر در شهر تارتو خواهد داشت و پس از آن این فیلم برای سومین بار در تاریخ ۹ آذرماه در مجموعه سکولاریس روی پرده خواهد رفت.

نرگس آبیار پیش از این با فیلم سینمایی «نفس» در بیستمین دوره جشنواره فیلم تالین حضور داشت و جایزه بهترین کارگردانی را دریافت کرد.

لازم به توضیح است عرضه و پخش بین المللی فیلم «شبی که ماه کامل شد» به عهده محمد اطبایی (مستقل‌های ایرانی) است.
۲۵۸۲۵۸
 
امروزنیوز این اخبار را از خبرآنلاین به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.