اوضاع اقتصاد آمریکا به این زودی‌ها بهبود پیدا نمی‌کند

یکی از نمایندگان سابق کنگره آمریکا بر این باور است که به این زودی‌ها اقتصاد آمریکا شاهد بهبود نخواهد بود.

www.farsnews.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس اقتصاد امروز نیوز؛ اقتصاد بین الملل به نقل از راشاتودی، دکتر ران پائول، نماینده سابق کنگره آمریکا و نویسنده کتاب « بانک مرکزی آمریکا را تعطیل کنید» می‌گوید: من فکر نمی‌کنم به این زودی‌ها شاهد بهبود اوضاع اقتصادی آمریکا باشیم و هنوز معتقدم اوضاع خیلی بدتر خواهد شد.

بانک مرکزی آمریکا اعلام کرده است که نرخ بهره دلار را برای آینده قابل پیش‌بینی پایین نگه خواهد داشت و تا زمانی که اطمینان حاصل نشود اقتصاد آمریکا از تبعات شیوع ویروس کرونا عبور کرده و در حال بهبود است، دست به آن نمی‌زند.

پائول می‌گوید: ما به خاطر اینکه بیش از حد پول خرج کردیم دچار مشکل جدی شده‌ایم. بدهی عمومی از کنترل خارج شده و نرخ بهره دلار به صفر رسیده است. آنها دوباره در حال تکرار این سناریو هستند.

به گفته این نماینده سابق کنگره آمریکا، نهایتا شاهد کاهش اعتماد به دلار به خاطر اجرای این سیاست‌ها خواهیم بود.

وی می‌گوید: به نظرم باید فعالیت بانک مرکزی فدرال را متوقف کنیم. من امیدوارم طی یک ،دو یا سه سال آینده مردم آگاه شده و متوجه شوند که سیاست‌های این بانک به طور کامل شکست خورده است.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.