فروتن یا واقع‌بین؟ «امباپه» خود را شایسته توپ طلای ۲۰۱۹ نمی‌داند

«کیلین امباپه» معتقد است ناکامی‌های فصل گذشته پاری‌سن‌ژرمن، او را از فهرست نامزدهای محتمل فتح توپ طلای ۲۰۱۹ خارج کرده است.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال، مرد فرانسوی در فصل گذشته در جریان تمامی رقابت ها ۳۹ گل به ثمر رساند اما تیم پاریسی در نخستین حضور «توماس توخل» عملکرد ناامیدکننده‌ای داشت.

پی‌اس‌جی به شکلی دراماتیک از مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان حذف شد و علاوه بر این، نتوانست از عناوین قهرمانی خود در جام حذفی و جام اتحادیه باشگاه‌های فرانسه دفاع کند.

امباپه در سال ۲۰۱۸، کار خود را در مراسم توپ طلا در رتبه چهارم به پایان رساند اما انتظار نمی‌رود در این دوره بتواند با بازیکنانی همچون «لیونل مسی» و «ویرجیل فن دایک» رقابت کند.

ستاره فرانسوی پی‌اس‌جی در این خصوص اظهار داشت: امسال؟ باید واقع‌بین باشم، امسال شایستگی فتح توپ طلا را ندارم؛ بازیکنانی هستند که کارهای به مراتب بیشتری نسبت به من انجام داده‌اند؛ با پی‌اس‌جی، تمام جام‌های داخلی را نبردیم.

وی ادامه داد: در لیگ قهرمانان مایوس شدیم؛ البته مسلم است که در سطح انفرادی جوایز زیادی را بردم اما فوتبال یک بازی یک نفره نیست؛ هنوز برای بردن توپ طلا زمان دارم؛ عجله ندارم و علاوه بر این، توپ طلا دغدغه من نیست.

امباپه و پی‌اس‌جی امشب در دیداری حساس در لیگ قهرمانان اروپا به میهمانی رئال مادرید خواهند رفت.

مراسم توپ طلای ۲۰۱۹، دوم دسامبر در پاریس برگزار خواهد شد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.