چگونه در کمترین زمان ممکن سهام عدالتمان را بفروشیم

کسانی که قصد فروش سهام عدالت خود را دارند، می‌توانند با مراجعه به سامانه edalat.kian.trade در کمتر از ده دقیقه سهام عدالت خود را به فروش برسانند و فردای

www.eghtesadnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس اقتصاد امروز نیوز؛ سایر حوزه ها، کسانی که قصد فروش سهام عدالت خود را دارند، می‌توانند با مراجعه به سامانه edalat.kian.trade در کمتر از ده دقیقه سهام عدالت خود را به فروش برسانند و فردای همان روز معادل ریالی ارزش سهام خود را دریافت نمایند.

مسلماً همه افرادی که مشمول سهام عدالت شده‌اند، معامله‌گر حرفه‌ای بازار سرمایه نیستند که بتوانند در این بازار به خرید و فروش مداوم بپردازند. از این رو سامانه‌ای طراحی شده است که مردم بتوانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و یا اطلاعات زیاد درباره بازار بورس، سهام عدالت خود را سریع و بی‌دردسر به فروش برسانند. این سامانه edalat.kian.trade نام دارد. مراحل ثبت‌نام در آن بسیار ساده است و با کد ملی می‌توانید در آن ثبت‌نام کنید.

برای فروش سهام عدالت می‌توانید با معرفی یک شماره حساب در این سامانه هر مقدار از سهامتان که مایلید را به فروش برسانید. با این کار پس از یک روز کاری ارزش ریالی سهام به حساب شما واریز خواهد شد.

امروزنیوز این اخبار را از اقتصادنیوز به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.