زیرساخت اعطای اعتبار به مشمولان سهام عدالت فراهم می‌شود

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) اعلام کرد: این شرکت بنا به دستور رییس‌جمهوری و مصوبه هماهنگی اقتصادی دولت، زیرساخت‌های اعطای اعتبار به مشمولان سهام عدالت را بر مبنای دارایی سهام آنان فراهم خواهد کرد.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس اقتصاد امروز نیوز؛ بازار و بورس، به گزارش روز سه‌شنبه‌ روابط عمومی سمات، در اطلاعیه شرکت سپرده گذاری مرکزی آمده است: این شرکت به زودی زیر ساخت‌های اعطای اعتبار و ارائه کارت بانکی را برای مشمولان سهام عدالت مهیا می‌کند.

در همین رابطه، بانک تجارت، نخستین بانکی است که درخواست ارائه اعتبار به مشمولان سهام عدالت را به شرکت سپرده ‌گذاری مرکزی مطرح کرده است که به زودی مراحل اجرایی و عملیاتی آن آغاز می‌شود و فرایندهای دریافت اعتبار مشمولان اطلاع رسانی خواهد شد.

گفتنی است، جلسه روز یکشنبه هماهنگی اقتصادی دولت به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری برگزار و نظام بانکی کشور مکلف شد شرایط لازم را برای اعطای اعتبار به دارندگان سهام عدالت بر مبنای پشتوانه سهام آنان فراهم کند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.