عزت‌اللهی: باید خود را با این موقعیت به‌وجود آمده وفق دهیم

هافبک ایرانی یوپن بلژیک در مصاحبه با سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در ایام ویروس کرونا مردم را به فعالیت بدنی تشویق کرد.

www.khabaronline.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ؛ سعید عزت اللهی، هافبک ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه یوپن بلژیک به کمپین جدید AFC برای مبارزه با ویروس کرونا به نام «در خانه فعال باش» پیوست.

عزت اللهی در مصاحبه با سایت AFC گفت: با وجود استمرار شیوع کرونا در دنیا تنها چیزی که باید به آن توجه کنیم این است که با یکدیگر وحدت داشته باشیم و در کنار هم باشیم. باید خود را با این موقعیت جدید به‌وجود آمده وفق دهیم و در خانه بمانیم و با ورزش سلامتی، خودمان را حفظ کنیم.

وی افزود: فعالیت بدنی باعث می‌شود تا ذهن انسان در این شرایط آرامش پیدا کند. ما می‌توانیم با استفاده از تکنولوژی ارتباطی مردم را به فعالیت دعوت کنیم تا در این دوران با ورزش احساسی خوبی پیدا کنند.

هافبک ایرانی گفت: ما نباید به دنبال انگیزه‌های بلندت مدت باشیم. شما فقط کافی است به کادر درمانی قهرمان این روزها توجه کنید. وقتی از خودگذشتگی و ایثار آن‌ها در خط مقدم مقابله با کرونا ببینید به شما انگیزه زیادی خواهند داد. به همین خاطر همه شما را تشویق می‌کنم تا به توصیه‌های بهداشتی توجه کنید و با رعایت این نکات به همدیگر کمک کنیم.

امروزنیوز این اخبار را از خبرآنلاین به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.