ستاره اتلتیکو باشگاه جدیدش را معرفی کرد/تصویر

سائول نیگز طبق وعده ای که داده بود، امروز در یک گفت و گوی زنده اینستاگرامی، خبر از باشگاه جدیدش داد.

www.khabaronline.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ؛ سه روز پیش بود که سائول نیگز ستاره اتلتیکو با انتشار یک توئیت گفت که یک خبر مهم دارد و اینکه قرار است باشگاه جدیدش را معرفی کند. اتفاقی که باعث گمانه زنی های بسیاری شد.

سائول نیگز طبق وعده ای که داده بود، امروز در یک گفت و گوی زنده اینستاگرامی، خبر از باشگاه جدیدش داد.

بسیاری از منچستریونایتد به عنوان مقصد بعدی سائول نام بردند؛ چرا که باشگاه انگلیسی از مدت ها پیش در صدد جذب این بازیکن است اما واقعیت چیز دیگری بود.

سائول در یک گفت و گوی زنده اینستاگرامی فاش ساخت که باشگاه جدید او "کلوب کاستا سیتی" نام دارد. باشگاهی که مالکیتش برعهده او برادرش آرون خواهد بود و در شهر الچه زادگاه این باشگاه تاسیس خواهد شد.

قرار است از فصل 21-2020 کاستا سیتی فعالیت خود را در رده های پایه شروع کند که شامل 30 تیم و 500 بازیکن در تمام رده های سنی بین 4 تا 18 ساله خواهد بود. در واقع تمرکز باشگاه سائول روی بازه ی سنی 4 تا 18 ساله خواهد بود و قصد دارد کمک کند تا کودکان بیشتری بتوانند به رویای خود که رسیدن به سطح اول فوتبال در اسپانیاست، دست یابند.

او تاسیس این باشگاه را به نوعی ادای دین خود به شهر زادگاهش عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد که بتواند، استعدادهای بزرگی را تحویل فوتبال اسپانیا بدهد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرآنلاین به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.