حادثه در پالایشگاه تهران

رئیس روابط عمومی شرکت پالایش نفت تهران از وقوع حادثه در یکی از واحدهای پالایشگاه نفت تهران خبر داد و بیان کرد: متاسفانه در این حادثه یکی از همکاران‌مان را از دست دادیم.

www.farsnews.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس اقتصاد امروز نیوز؛ بازار و بورس به نقل از شانا، حمیدرضا جعفری اظهار داشت: یکی از واحدهای پالایشگاه تهران امروز (چهارشنبه، ۱۴ خردادماه) و حوالی ساعت ۱۲ و ۵۰ دقیقه بر اثر نشت بنزین به بیرون شعله ور شده است.

وی با بیان اینکه در این حادثه یکی از همکاران بهره‌برداری که در کنار تجهیزات بود، گفت: وی دچار سوختگی شد و متاسفانه درگذشت، همچنین درمان سرپایی دیگر همکارمان در حال انجام و شرایطش مطلوب است.

رئیس روابط عمومی شرکت پالایش نفت تهران با تاکید بر اینکه آتش سوزی این واحد پالایشگاه تهران به سرعت مهار  و وقفه‌ای در تولید ایجاد نکرده است، گفت: پرسنل پالایشگاه هم اکنون در حال بررسی شرایط ایمنی این واحد هستند تا پس از اطمینان کامل بلافاصله در مدار تولید قرار گیرد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.