آتش‌سوزی مزرعه گندم در سمنان مهار شد

سمنان- مدیرعامل آتش‌نشانی سمنان ضمن بیان اینکه با تلاش آتش‌نشانان حریق گسترده مزرعه گندم در شهر سمنان مهار شد، بیان کرد: ۱۰ آتش‌نشان برای اطفای این آتش‌سوزی به محل اعزام شدند.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث ، ضمن بیان اینکه ساعت ۱۵:۵۷ روز چهارشنبه وجود حریق گسترده در مزرعه گندم به سازمان آتش‌نشانی سمنان گزارش شد، ابراز داشت: این حادثه در میدان کشاورز پشت امامزاده اشرف (ع) به وقوع پیوست که با تماس شهروندان بلافاصله کارکنان آتش‌نشانی به محل اعزام و کار اطفای حریق آغاز شد.

وی افزود: چهار دستگاه خودرو و ۱۰ آتش‌نشان از ایستگاه شماره یک، دو و چهار سازمان آتش‌نشانی برای امدادرسانی این آتش‌سوزی به محل حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل آتش‌نشانی سمنان ضمن بیان اینکه نیروهای عملیاتی بعد از رسیدن به محل با سرعت به چند تیم عملیاتی تقسیم شدند، ابراز داشت: عملیات با ورود آتش‌نشانان مهار و از سرایت به باغ‌ها و مزارع اطراف جلوگیری به عمل آمد که باید گفت این حادثه آسیب جانی نداشت اما مزرعه خسارت دید.

اسمعیل پور اضافه کرد: از همشهریان تقاضا می‌شود از انداختن شیشه و پلاستیک در مراتع و پای درختان به طور جد خودداری کنند زیرا این وسایل ضمن آلوده کردن محیط‌زیست همانند ذره بین عمل کرده و باعث آتش‌سوزی و حوادث جبران ناپذیر می‌شود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.