روز جهانی دوچرخه مبارک علیرضا جهانبخش!/ تصویر

صفحه رسمی لیگ برتر تصویری از سوپر گل ستاره ایرانی برایتون مقابل چلسی را به نمایش گذاشته است.

fararu.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال، گل علیرضا جهانبخش در هفته بیست و یکم فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ برتر انگلیس مقابل چلسی که به زیباترین شکل ممکن به ثمر رسید، در دوران تعطیلی مسابقات فوتبال بارها بهانه‌ای شد تا در مقاطع مختلف و برای جلب توجه بیشتر تماشاگران، در صفحات مختلف فضای مجازی منتشر شود.

امروز که سوم ژوئن و مصادف با «روز جهانی دوچرخه» است، صفحه رسمی لیگ برتر انگلیس در اینستاگرام، تصاویری از گل‌های دیدنی قیچی برگردان طی این فصل و سال‌های اخیر منتشر کرده که یکی از آنها به گل تماشایی علیرضا جهانبخش اختصاص دارد.

با توجه به اینکه در کشور انگلیس به ضربه‌های قیچی برگردان، ضربه‌ی دوچرخه گفته می‌شود، این تصاویر در سوم ژوئن منتشر شده که نخستین عکس در این پست اینستاگرامی برای گل ستاره ایرانی برایتون است.

صفحه رسمی لیگ برتر تصویری از سوپر گل ستاره ایرانی برایتون مقابل چلسی را به نمایش گذاشته است.

جهانبخش که در سال نخست بازی در لیگ برتر انگلیس موفق به گلزنی نشده بود، در هفته بیستم این رقابت‌ها مقابل بورنموث موفق به انجام این کار شد و یک هفته بعد هم در دیدار با چلسی که به‌عنوان یار جانشین به زمین رفت، ارسال لوئیس دانک از جناح راست زمین را با ضربه قیچی برگردان استثنایی وارد دروازه آبی‌های لندن کرد تا تصویر ماندگاری از او ثبت شود.

گل‌های قیچی برگردان امره جان (لیورپول به واتفورد)، وین رونی (منچستر یونایتد به منچستر سیتی)، اندی کارول (وستهم به کریستال پالاس)، کریستین بنتکه (لیورپول به منچستر یونایتد) که تمام آنها طی فصول اخیر به ثمر رسیده، دیگر تصاویری است که به مناسبت روز جهانی دوچرخه در صفحه اینستاگرامی لیگ برتر انگلیس می‌بینیم.

امروزنیوز این اخبار را از فرارو به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.