جابه‌جایی اردوی شاگردان تارتار درتهران/ نفت به مسجدسلیمان بر می‌گردد؟

نفت مسجد سلیمان در آرزوی رفع مشکلات برای دریافت باقی مانده کمک وزارت نفت است.

www.farsnews.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، تیم نفت مسجد سلیمان که برای از سرگیری تمرینات اردویی را در تهران برپا کرده، به دلیل رفتار نامناسب مسئولان مجموعه ورزشی عصر انقلاب در احمدآباد مستوفی تهران، مجبور به ترک این مجموعه و برپایی اردو در هتل مشهد تهران شدند.

باشگاه نفت مسجد سلیمان که علیرغم اینکه برای برپایی این اردو و تامین هزینه‌های تست کرونا با مشکلات مالی زیادی روبرو بود، بدهی قبلی خودش با مجموعه انقلاب را تسویه کرده به طوریکه مسئولان این کمپ طی روزهای اخیر چکی را بابت مطالبات گذشته خودشان دریافت کردند اما به دلیل برخورد نامناسب مسئولان کمپ با یک تیم ورزشی، کلیه اعضای نفت مسجد سلیمان این مجموعه را ترک و به هتل مشهد در پایتخت نقل مکان کردند.

چندی پیش در راستای کمک وزارت نفت به تیم‌های نفتی، مبلغ 10میلیارد تومان در اختیار اداره ورزش و جوانان استان خوزستان قرار داده شد تا به تیم نفت مسجدسلیمان اختصاص پیدا کند اما از این مبلغ، تنها حدود 50درصد آن به حساب باشگاه واریز شده و ظاهرا به دلیل اختلاف نظر بین مبدا واریز کننده و اداره ورزش و جوانان، بقیه این کمک همچنان در حساب این اداره قرار دارد.

به همین خاطر مسئولان و مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان امیدوارند با رفع این مشکلات و اختلاف‌ها، بقیه کمک نفتی به حساب باشگاه واریز شود تا آن‌ها بتوانند هزینه‌های اسکان، حمل و نقل، انجام تست‌های پزشکی و ... را در اردوی تهران پرداخت کنند. در غیر این صورت شاگردان تارتار باید برای ادامه تمرینات به مسجدسلیمان برگردند.

باید دید که در روزهای اخیر چه اتفاقی می‌افتد و آیا با تامین هزینه‌های جاری، اردوی نفت مسجدسلیمان در تهران ادامه پیدا می‌کند یا اعضای این تیم مجبور به بازگشت به خانه می‌شوند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.