6 بازیکن مصدوم روی دست نساجی

پزشک تیم نساجی مازندران بیان کرد: تهدیدات ویروس کرونا کماکان باقی و نگران‌کننده است و طبق آمارها این روزها روند ابتلا، به بیشترین سقف خود رسیده است.

www.farsnews.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، دکتر مصطفی اکبری پزشک تیم نساجی با بیان اینکه طبق پروتکل بهداشتی، عملیات تب‌سنجی و پالس‌اکسیمتری با همکاری ناظر فدراسیون پزشکی-ورزشی انجام شده، اظهار داشت: قطعاً با شروع لیگ باید شاهد مصدومیت‌های شدید بازیکنان باشیم.

وی با اشاره به اینکه درحال حاضر مصدومیت‌های تیم ما مشخص شده، افزود: در یکسری تمرینات اولیه‌ای که انجام دادیم چند بازیکن شاخص‌مان مثل محمد عباس‌زاده، مهرداد کفشگری، حسین زامهران، مهدی رحیمی، محمدجواد جلالی و امیرمحمد شیرخانی دچار مصدومیت شدند.

پزشک تیم نساجی مازندران با عنوان اینکه رِیت مصدومیت بسیار بالاتر از نُرم است و این وضع را ما از قبل پیش‌بینی و اطلاع‌رسانی کرده بودیم، اضافه کرد: به‌دلیل اینکه بازیکنان حدود ۱۴ ماه در حالت آمادگی قرار دارند، حالت فرسودگی پیدا کرده‌اند. بین مسابقات فاصله افتاده و بازیکنان مجدداً به تمرینات آمادگی می‌پردازند. بدن بازیکن کشش و استقامت لازم را ندارد و به همین علت مصدومیت‌ها یکی پس از دیگری رخ می‌دهد. شما شک نکنید در وضعیت مسابقه آسیب‌های زیادی را باید شاهد باشیم که به‌نظرم این مسئله هم باعث خسران شخصی به بازیکن و به‌نوعی نیز به فوتبال مملکت‌مان است.

دکتر اکبری تصریح کرد: تهدیدات کرونا کماکان باقی و نگران‌کننده است و طبق آمارها این روزها روند ابتلا، به بیشترین سقف خود رسیده است.

وی با اشاره به اینکه انجام تمرینات نیز طبق پروتکل بسیار سخت شده و نمی‌تواند اثربخش باشد، عنوان کرد: کنترل کادر فنی بر روی تمرینات به‌شدت کاهش پیدا می‌کند. کادر فنی باید در گروه‌های مجزا به تمرین بازیکنان بپردازند.

پزشک تیم نساجی مازندران در گفت و گو با روابط عمومی نساجی با اعلام اینکه محدودیت‌های زیادی در چک‌لیست پروتکل وجود دارد و به‌عنوان مثال ماساژ را حذف کرده‌اند، گفت: بندهای مهم پروتکل را دسته‌بندی کرده‌ایم و اگر واقع‌بینانه ارزیابی کنیم، خیلی سخت است بخواهیم به‌طور صددرصد همه موارد را اجرا کنیم.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.