«یازده سالگان» و «گربه سیاه» مجوز نمایش گرفتند

شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی برای ۲ فیلم «یازده سالگان» و «گربه سیاه» مجوز نمایش صادر کرد و فیلمنامه «صحنه زن» نیز وارد مرحله پیش‌تولید شد.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ سینما و تئاتر، به گزارش روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی در جلسه اخیر که با حضور اکثریت اعضا برگزار شد، با مجوز نمایش برای دو فیلم یازده سالگان به تهیه کنندگی ،کارگردانی و نویسندگی هوشنگ درویش پور  و فیلم سینمایی گربه سیاه به تهیه کنندگی بهرام رادان، کارگردانی کریم محمد امینی و نویسندگی علی اصغری با درجه بندی سنی ۱۲+ موافقت کرد.

همچنین مشاور رسانه ای پروژه سینمایی صحنه زن، پروانه ساخت فیلمنامه این اثر به نویسندگی و کارگردانی علیرضا صمدی و به تهیه‌کنندگی مجید رضابالا صادر و فیلم وارد مرحله پیش تولید شد و عوامل در حال مذاکره با بازیگران فیلم هستند. 

صمدی که پیش از این فیلم بی‌نامی را ساخته بود، بار دیگر فیلمنامه‌ای اجتماعی را انتخاب کرده است که البته فضایی متفاوت نسبت به اثر قبلی دارد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.