برپایی جشن «ربیع الاول» در شبکه شما

شبکه «شما» به مناسبت فرا رسیدن ماه ربیع الاول، برنامه‌های گوناگونی را برای پخش در ساعات مختلف در نظر گرفته است.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ فرهنگ عمومی به نقل از روابط عمومی شبکه شما، با حلول ماه ربیع الاول، برنامه‌های گوناگون زنده، ترکیبی و نمایشی برای پخش از شبکه شما تدارک دیده شده است.

بر این اساس مجموعه «ناخونک» با محوریت شهرنشینی، فضای مجازی، خانواده و ... هر شب حوالی ساعت ۲۳ روی آنتن می‌رود، تکرار این مجموعه روز بعد ساعت ۱۶:۳۰ پخش می شود.

«مِی بی غَش» برنامه‌ای با موضوع حافظ شناسی و با محتوای عرفانی، هنری و ادبی هم از بامداد شنبه هر شب ساعت ۲۴ پخش خواهد شد که کاری است از صدا و سیمای مرکز فارس است.

این مرکز همچنین مجموعه «گمپ گلا» را نیز ویژه گروه سنی کودک و نوجوان برای پخش از شبکه شما تدارک دیده است که هر روز ساعت ۱۵:۴۵ روی آنتن می‌رود. تربیت اسلامی، سبک زندگی، شهرنشینی، مدرسه، فضای مجازی و مطالعه از جمله موضوعات این برنامه هستند که با حضور شخصیت «بی بی نارنج» و ۲ نوه اش و همچنین چهار عروسک تولید می شود.

به مناسبت فرا رسیدن سالروز میلاد پیامبر اکرم(ص) و هفته وحدت هم برنامه‌های گوناگونی در حال تولید است که از آن جمله می‌توان به «اینجا ایران» کاری از صدا و سیمای مرکز گلستان اشاره کرد؛ این برنامه با محور  گردشگری و رونق صنعت توریسم تولید می شود و قرار است هر شب ساعت ۲۲ پخش شود.

«چمدون» برنامه ای با موضوع گردشگری و سفر و با حضور محمدرضا خسروی نیز هر شب ساعت ۲۱ از شبکه شما پخش می‌شود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.