تصادف در جاده رومشکان ۳ کشته و ۶ مصدوم برجای گذاشت

کوهدشت- مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان گفت: تصادف دو خودرو سمند و پراید در جاده رومشکان ۳ کشته و ۶ مصدوم برجای گذاشت.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث ، صارم رضایی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تصادف در جاده رومشکان ۳ کشته و ۶ مصدوم برجای گذاشت،  اظهار داشت: دراین حادثه خودروهای سواری سمند و پراید در ۵ کیلومتری پایگاه امداد جاده ای رومشکان به سمت سه راهی زانوگه شهرستان کوهدشت به شدت با هم برخورد کردند که ۳ نفر جان باختند و ۶ نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.  

وی گفت: جاده رومشکان به سمت کوهدشت یکی از جاده‌های پر رفت و آمد و از جمله محورهای حادثه‌خیز است.  

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان افزود: بلافاصله بعد از اعلام حادثه تیم امداد ونجات پایگاه امداد جاده ای رومشکان با دو خودروی ست نجات و آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند و به انجام اقدامات و کمک های اولیه پرداختند.  

کوهدشت- مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان گفت: تصادف دو خودرو سمند و پراید در جاده رومشکان ۳ کشته و ۶ مصدوم برجای گذاشت.

رضایی با بیان اینکه در این حادثه یک نفر در دم جان باخته است، افزود: تعداد ۲ نفر دیگر توسط عوامل هلال احمر و اورژانس ۱۱۵ احیاء و به بیمارستان منتقل شدند ولی متاسفانه در بیمارستان این دو نفر نیز جان خود را از دست دادند.

وی گفت: تعداد ۶ نفر دیگر نیز مورد مداوا قرار گرفتند و توسط عوامل هلال احمر و اورژانس ۱۱۵ به مراکز درمانی منتقل شدند.  

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان خاطر نشان کرد: باتوجه به شروع بارش‌ها در استان از همه هم استانی های عزیز تقاضا داریم نکات ایمنی را رعایت کنند تا شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.