دبیر جشنواره هنرهای تجسمی جوانان منصوب شد

مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی دبیر و اعضای شورای سیاستگذاری بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان را معرفی کرد.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ فرهنگ عمومی، به گزارش واحد ارتباطات و رسانه اداره کل هنرهای تجسمی؛ هادی مظفری مدیر کل هنرهای تجسمی طی احکام جداگانه ای دبیر شورای سیاست گذاری، اعضای این شورا، دبیر جشنواره، دبیر اجرایی و مدیر هنری بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان را منصوب کرد.

طی حکم مظفری آمده است که با اشاره به تخصص و درایت و دانایی و اشراف به موضوع هنر و جوانان، الهه پنجه باشی ،نرگس حریریان ،سید امیر سقراطی و جمال عرب زاده به سمت اعضای شورای سیاست گذاری بیست و هفتمین جشنواره جوانان منصوب می شوند.

مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی دبیر و اعضای شورای سیاستگذاری بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان را معرفی کرد.

رضوان صادق زاده دبیر بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان، عبدالرحیم سیاهکارزاده دبیر اجرایی و فرهاد فزونی به سمت مدیر هنری این جشنواره معرفی شدند.  

بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان به منظور گسترش و پیشبرد سطح هنری هنرمندان جوان و ارتقاء توان تخصصی آنها، با هدف شناسایی و معرفی جوانان هنرمند کشور، با حضور استادان برجسته دانشگاه و هنرمندان برگزیده تجسمی از تاریخ ۲۳ تا ۲۸ شهریور در تهران برگزار خواهد شد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.