تسریع در بازسازی پل‌ها و جاده پلدختر- خرم‌آباد ضرورت دارد

پلدختر- نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به افزایش بارندگی‌ها، در بازسازی پل‌های آسیب دیده و جاده اصلی پلدختر- خرم‌آباد باید تسریع شود.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس سیاسی امروز نیوز؛ دولت و مجلس اظهار داشت: با توجه به بارش های چند روز اخیر برای جلوگیری از قطع شدن راههای روستایی و ایجاد مشکل برای مردم منطقه، پل ها و راه های ارتباطی که در سیل فروردین ماه ۹۸، تخریب شده هر چه سریعتر باید بازسازی کامل شوند.

وی با بیان این که بارندگی ها به زیرساخت های تخریب شده از سیل گذشته که مورد بازسازی قرار گرفته آسیب وارد نکرده است، افزود:بارش های اخیر به پل ها و راههای موقت روستایی آسیب وارد کرده و باعث ایجاد مشکلاتی در تردد اهالی شده که باید در تکمیل و بازسازی راه های ارتباطی تخریب شده از سیل تسریع شود.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به افزایش بارش ها و احتمال ایجاد خسارات های مجدد در جاده تخریب شده پلدختر- خرم آباد، باید در بازسازی زیرساخت های این مسیر که به طور موقت بازگشایی شده، تسریع به عمل آید.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.