وضعیت کودکان زباله گرد افغانستانی در شهر تهران بررسی می شود

موضوع کودکان زباله گرد افغانستانی در یکی از مناطق شهر تهران شنبه و سه شنبه حوالی ساعت ۱۳:۳۰ و یکشنبه و چهارشنبه ۳۰ دقیقه بامداد بررسی می شود.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ فرهنگ عمومی به نقل از روابط عمومی برنامه، برنامه «شکلات تلخ» به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی با موضوع آسیب های اجتماعی و محوریت کودکان کار و خیابان در هفته پیش رو نیز داستان زندگی کودکان افغانستانی را تحلیل و روایت می کند.

مجتبی احمدی در این باره گفت: بحث جمع آوری زباله در شهر تهران و اقتصادی که در این بیزینس فعال شهری جا به جا می شود به هیچ وجه موضوع «شکلات تلخ» نیست. در حقیقت پرداختن به موضوع کودکان کار ناخواسته ما را به مسیری می برد که روند شکل گیری مشاغل کودکان کار در خیابان از زباله گردی تا فال فروشی، گل فروشی، شیشه پاک کنی و ... در برنامه نگاه محوری به خود می گیرد.

تهیه کننده «شکلات تلخ» عنوان کرد: این برنامه تلویزیونی کنداکتوری منعطف، جست و جوگر و سوژه محور دارد و قطعا هر اتفاقی که در جامعه با قد و قواره ی آسیب تعریف می شود می تواند سر فصل برنامه ما باشد.

این برنامه تلویزیونی در گروه اجتماعی شبکه پنج سیما تهیه و تولید می شود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.