پروژه ملی آموزش‌های همگانی امدادی اجرا می‌شود

در قالب یک پروژه ملی، آموزش های همگانی کمک های اولیه و مخاطرات، به صورت چهره به چهره و حضوری و استفاده از روش های ترکیبی ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می‌شود.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث ، خسرو رحمانی، معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر در دیدار با رضا کرمی محمدی، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر از اقدامات و ایجاد ظرفیت‌های صورت گرفته توسط سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در ایجاد آمادگی در برابر مخاطرات تقدیر و تشکر کرد.

معاون آموزش، پژوهش و فناوری با اشاره به وجود مخاطرات گوناگون در شهر تهران، بر لزوم آشنایی مردم با آموزش همگانی مخاطرات و کمک‌های اولیه به صورت حضوری، نیمه حضوری، مجازی و ایستگاهی و همچنین برگزاری جلسات مستمر برای هم افزایی و برنامه ریزی های بیشتر در قالب پروژه‌های مشترک تأکید کرد.

رضا کرمی محمدی، با تأکید بر اهمیت آموزش‌های همگانی به خصوص در شهر پر مخاطره تهران، از جمعیت هلال احمر به عنوان یک سازمان پیشرو در امر آموزش‌ها با استفاده از ظرفیت داوطلبی یاد کرد.

وی با اعلام آمادگی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در ۱۱۳ پایگاه آموزشی و ۳۵۴ سرای محله در شهر تهران، همکاری‌های مشترک آموزش همگانی را برای ارتقا سطح دانش عمومی مردم برای رویارویی با هرگونه حوادث و مخاطرات، لازم و ضروری دانست.

بنابر این گزارش، طبق توافقات صورت گرفته مابین دو طرف مقرر شد در ماه‌های مرداد و شهریور، در قالب یک پروژه ملی، آموزش‌های همگانی کمک‌های اولیه و مخاطرات، به صورت چهره به چهره و حضوری و استفاده از روش‌های ترکیبی ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام پذیرد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.