دیدار رییس پلیس بین‌الملل ناجا با سفیر کره جنوبی

رییس پلیس بین‌الملل ناجا در یدار با سفیر کره جنوبی، بر آمادگی این نیرو برای همکاری پلیسی و آموزشی به منظور مبارزه هرچه بیشتر با جرایم بین‌المللی تاکید کرد.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث، به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سردار هادی شیرزاد رئیس پلیس بین الملل ناجا در دیدار با یو جونگ هیون سفیر کره جنوبی در تهران اظهار داشت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، همواره بر سرعت بخشی ماموریت های پلیسی تاکید دارد.

وی در ادامه به دستاوردهای پلیس بین الملل ناجا در زمینه مبارزه با جرایم و تعقیب مجرمان در عرصه بین المللی اشاره کرد و افزود: پلیس بین‌الملل ناجا آماده همکاری پلیسی و آموزشی به منظور مبارزه هر چه بیشتر با جرایم بین المللی است.

رئیس پلیس بین الملل ناجا همچنین به تشریح اهداف و ماموریت های ناجا در حوزه بین الملل و گسترش تعاملات مشترک و فعالیت های پلیسی در کشورهای مختلف پرداخت و بر همکاری های دو جانبه، گسترش روابط پلیسی، تبادل تجربیات و تقویت روابط دوستانه، به منظور سرعت بخشی به استرداد و تعقیب مجرمان تاکید کرد.

در ادامه این دیدار یو جونگ هیون سفیر کروه جنوبی نیز گفت: آماده همکاری هر چه بیشتر دو کشور در زمینه های مختلف پلیسی بوده و رشد مناسبات و روابط پلیسی مشترک جمهوری اسلامی ایران و کره جنوبی در راستای توسعه و ارتقاء امنیت و مکانیزم های امنیتی امری ضروری است.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.