کریمیان: امیدوارم به جدول بازگردیم/ باید دنبال ایراداتمان بگردیم

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر بیان کرد: وقتی تیمی می‌بازد، باید دنبال ایرادات بگردیم و امیدوارم در آینده به جدول برگردیم.

www.farsnews.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، مهرداد کریمیان در نشست خبری بعد از شکست برابر پرسپولیس اظهار داشت: ما نیمه اول را بسیار خوب شروع کردیم و از نظر تاکتیکی به هدفمان رسیدیم. موقعیت آنچنانی به پرسپولیس ندادیم و تا زمانی که حریف 10 نفره شد، عالی کار کردیم.

وی افزود: در نیمه دوم از نظر کیفی نسبت به حریف پایین تر بودیم و روی یک اشتباه ساده گل خوردیم. در برخی صحنه‌ها خوب کار نکردیم. البته وقتی تیمی می‌بازد، باید دنبال ایرادات بگردیم. امیدوارم در آینده به جدول برگردیم.

سرمربی شاهین در خصوص قضاوت کاظمی در این دیدار عنوان کرد: در این مورد اصلا حرف نمی‌زنم چون در حیطه وظایفم نیست. البته تیم داوری خیلی خوب کار کرد و انصافا خیلی زحمت کشید. کاظمی و همکارانش خوب سوت زدند. امیدوارم در آینده، این تیم به موفقیت برسد.

وی در پاسخ به این سوال که چه برنامه‌ای برای تیمش در آینده دارد، گفت: باید منتظر لغزش تیم‌های دیگر باشیم. باید تلاش کنیم تا با تمرکز بیشتر نتایج خوبی در خور شاهین بوشهر و هواداران این تیم داشته باشیم.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.