سرمربی شاهین: چشم انتظار لغزش حریفان هستیم

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر که تیمش با شکست مقابل پرسپولیس در مکان شانزدهم جدول قرار گرفت، بیان کرد: دنبال لغزش حریفان هستیم تا دوباره به جدول برگردیم و در لیگ بمانیم.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال، مهرداد کریمیان در نشست خبری پایان دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و شاهین شهرداری بوشهر که در چارچوب هفته بیست و سوم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر ایران در ورزشگاه آزادی برگزار شد و یک بر صفر به سود سرخ‌پوشان پایتخت پایان یافت، اظهار داشت: نیمه نخست مسابقه را بسیار خوب شروع کردیم و توانستیم از لحاظ تاکتیکی به اهداف‌مان برسیم و پرسپولیس هم نتوانست در نیمه نخست موقعیت خاصی روی دروازه ما داشته باشد.

وی افزود: تا زمانی که پرسپولیس ۱۰ نفره شد، بازیکنان ما وظایف خود را به خوبی انجام دادند اما در نیمه دوم به دلیل نداشتن تمرکز لازم، کم‌تجربگی و به طور طبیعی نداشتن کیفیت لازم برابر بازیکنان پرسپولیس، یک اشتباه ساده و مبتدیانه انجام دایدم و گل خوردیم.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر اضافه کرد: پس از دریافت گل، تلاش کردیم بازی را کنترل کنیم و در صحنه‌هایی هم موفق بودیم ولی در نهایت نتیجه را واگذار کردیم.

کریمیان گفت: وقتی تیمی می‌بازد باید به دنبال ایرادات بود و امیدواریم بتوانیم طی هفته‌های آینده ایرادات را برطرف کنیم و دوباره به جدول برگردیم و در لیگ بمانیم.

وی درباره نظر خود در خصوص عملکرد تیم داوری نیز بیان کرد: به شخصه معتقدم عملکرد گروه داوری بسیار خوب بود و اگر هم در برخی صحنه‌ها اعتراضی داشتم، عذرخواهی می‌کنم.  

سرمربی جوان شاهین شهرداری بوشهر در پاسخ به سوالی درباره میزان امیدها برای بقای شاهین در لیگ برتر گفت: باید تمام تلاش خود را در هفته‌های آینده بکار ببندیم و دنبال لغزشی در تیم‌های نزدیک به خود باشیم تا دوباره به کورس رقابت برای ماندن در لیگ برگردیم و از قعر جدول جدا شویم.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.