واکنش ترامپ به تعرض به کنسولگری ایران در کربلا

رئیس‌جمهوری آمریکا به تعرض عناصر ناشناس به کنسولگری ایران در کربلا واکنش نشان داد.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس بین الملل امروز نیوز؛ آمریکا و اروپا، رئیس‌جمهور آمریکا در اقدامی مغرضانه توئیت دو رسانه سعودی درباره حمله ادعایی به کنسولگری ایران در کربلا را در صفحه توئیتر خود بازنشر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا واکنشی مغرضانه به حوادث شب گذشته کربلا نشان داد و به بازنشر توئیت ۲ رسانه سعودی از ماجرای حمله به کنسولگری ایران در این شهر پرداخت.

گفتنی است شب گذشته شماری از افراد مجهول الهویه کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کربلای معلی را محاصره و به آن تعرض کردند. گزارش های رسانه ای حاکی از آن بود که شماری از نیروهای امنیتی عراق از نزدیک شدن اعضای این گروه ناشناس به در اصلی کنسولگری ممانعت کردند و به گفته رئیس پلیس کربلا، اوضاع اکنون تحت کنترل است.

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلا در پی این حوادث تاکید کرد که نیروهای امنیتی بر اوضاع کنترل دارند و شرایط در اطراف این مقر دیپلماتیک کشورمان به حالت طبیعی بازگشته است.

این اقدام عناصر ناشناس در قبال کنسولگری ایران در کربلای معلی مورد توجه بسیاری از رسانه ها به ویژه رسانه های سعودی و غربی قرار گرفته است به طوریکه با بزرگ نمایی در خصوص این اقدام، به ارائه گزارش ها و تحلیل های جهت دار در این خصوص پرداخته اند.

اقدام عده‌ای از عناصر ناشناس علیه کنسولگری ایران باعث ذوق زدگی این رسانه ها شده و خیلی زود با انتشار تحلیل های مغرضانه مدعی شده اند که این افراد نمایندگان معترضان بوده و بنابراین تمام مردم عراق این اقدام را تأیید می کنند!

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.