افزایش 11 درصدی قیمت شیرخشک/ رفع نواقص «تی‌تک» تا 2 ماه آینده

رئیس سازمان غذا و دارو بیان کرد: رفع مشکلات سامانه نظارتی سازمان غذا و دارو در حال انجام است و ظرف یکی دو ماه آینده مشکلات سامانه برطرف می شود.

www.farsnews.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ سلامت درباره مشکلات سامانه تی تک (سامانه پشتیبانی سازمان غذا و دارو) اعلام کرد: این سامانه بسیار بزرگ است و نمی‌توان همه مشکلات آن را سریعا برطرف کرد.

وی افزود: البته در این سامانه ایراداتی هم از قبل وجود داشت. ما چند مشکل برای راه اندازی سامانه داشتیم که یکی از آنها بحث کرونا بود که همه وقت و انرژی ما را تحت تاثیر قرار داده بود.

معاون وزیر بهداشت اضافه کرد: بحث دیگر درگیر شدن برخی از نیروهای خودمان به این ویروس بود که نقش کلیدی داشتند و توانایی انجام فعالیت نداشتند. همه این موارد موجب شد تا بحث اجرای اصلاحات سامانه کمی با کندی مواجه شود اما اکنون این روند در حال انجام است و ظرف یکی دو ماه آینده مشکلات سامانه برطرف می شود.

همراهی تولیدکنندگان در قیمت گذاری شیر خشک

شانه‌ساز درباره قیمت گذاری شیر خشک نیز گفت: قیمت شیرخشک تولید داخل با افزایش 11 درصدی اعلام شد. قیمت برای داروخانه فرقی نمی کند و بیشتر بحث تولیدکننده ها بود که قیمت را قبول نداشتند و به افزایش هزینه های تولید اشاره می کردند. در نهایت هم پس از نشست های بسیار و همکاری تولیدکنندگان، قیمت گذاری صورت گرفت و این مشکل رفع شد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.