تصادف زنجیره‌ای در جاده نطنز یک کشته و هفت مصدوم برجا گذاشت

مدیر اتفاقات و فوریت‌های پزشکی اصفهان گفت: برخورد یک دستگاه کامیون با سه دستگاه خودرو سواری حامل اتباع یکی از کشورهای همسایه در جاده نطنز به اصفهان یک کشته و هفت مجروح برجا گذاشت.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث اظهار داشت:  این حادثه ساعت پنج و ۱۲ دقیقه امروز به اورژانس ۱۱۵ اعلام و به دنبال آن سه دستگاه آمبولانس از نقاط مختلف سرآسیاب، هلال احمر و کاشان به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: چهار نفر از مصدومان در محل به صورت سرپایی درمان و سه نفر دیگر از مصدومان نیز پس از دریافت خدمات اورژانسی به بیمارستان‌های فاطمیه(س) بادرود، خاتم الانبیا نطنز و شهید بهشتی کاشان منتقل شدند.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان افزود: در این حادثه رانندگی یک مرد حدود ۳۰ ساله تبعه  خارجی  از سرنشینان خودروهای سواری بر اثر شدت جراحات وارده جان باخت.

وی با بیان اینکه همه سرنشینان سه خودروی سواری مرد و حدود ۱۵ تا ۳۰ سال داشتند بیان کرد: راننده کامیون زنده است.
علت بروز این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.

شهرستان ۴۷ هزار نفری نطنز در فاصله نزدیک به ۱۲۵ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

استان اصفهان دارای ۱۱ هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه است که به‌دلیل موقعیت خاص آن در مرکز و به عنوان چهار راه ترانزیت بار و مسافر کشور، رتبه اول حمل بار و رتبه سوم حمل مسافر را داراست.  

تصادف خودروهای حامل مهاجران  غیرمجاز خارجی موضوعی است که در برخی جاده‌های استان اصفهان به ویژه مسیرهای کاشان و نایین سالانه تعداد قابل توجهی کشته و مصدوم به دنبال دارد.  

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.