مهلت ثبت‌نام دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد پیام‌نور تمدید شد

مهر نوشت: مهلت ثبت نام در دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد ناپیوسته پیام نور ورودی بهمن ماه سال ۱۳۹۸ (نوبت بیستم) تمدید شد.

www.khabaronline.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ آموزش و پرورش،  به دنبال اطلاعیه ۲۹ مهر ۹۸ و انتشار دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد ناپیوسته پیام نور ورودی بهمن ماه سال ۱۳۹۸ (نوبت بیستم)، مهلت ثبت نام در این دوره تمدید شد.

مهلت ثبت نام ثبت‌نام در این دوره تا روز پنجشنبه ۱۶ آبان ۹۸ تمدید شد.

داوطلبانی که تاکنون نسبت‌ به ثبت‌نام در پذیرش این دوره‌ها اقدام نکرده‌اند، می‌توانند براساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنما و مندرجات اطلاعیه ۸ آبان ۹۸ حداکثر تا ۱۶ آبان ۹۸ با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کرده‌اند با توجه به مفاد این اطلاعیه و در صورت تمایل می‌توانند تا ۱۶ آبان ۹۸ نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و انتخاب رشته خود اقدام کنند.

کد رشته محل‌ جدید علاوه بر کد رشته‌ محل‌های مندرج در جدول شماره ۵ دفترچه راهنما مربوط به رشته جغرافیا و برنامه‌ریزی روستایی گرایش توسعه اقتصاد روستایی است. ظرفیت پذیرش این کدرشته ۲۰ نفر و محل پذیرش بوشهر مرکز بندرگناوه و شیوه پذیرش آموزشی پژوهشی است.

۲۳۵۲۳۲
امروزنیوز این اخبار را از خبرآنلاین به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.