جشنواره تئاتر اکبر رادی در سال ۹۹ برگزار نمی‌شود

جشنواره تئاتر اکبر رادی به طور قطع در سال ۹۹ برگزار نمی‌شود.

www.farsnews.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ سینما و تئاتر ، بهزاد صدیقی، سخن‌گو و مدیر اجرایی بنیاد اکبر رادی در پیامی خبر داد: از آن‌جا که برخی از علاقه‌مندان جشنواره تئاتر اکبر رادی پی‌گیر برگزاری جشنواره بودند، به اطلاع می‌رسانم به دلیل پایان نامعلوم شیوع ویروس کرونا و به خاطر حفظ سلامت شرکت‌کنندگان و هنرمندان در شرایط اپیدمی بیماری کرونا ویروس، سومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی به طور قطعی در سال ۹۹ برگزار نمی‌شود.

از آن‌جا که حال عمومی بسیاری از افراد جامعه‌ و نیز بسیاری از هنرمندان و علاقه‌مندان تئاتر به دلیل همین شرایط کرونایی کشور خوب نیست، هیئت مدیره بنیاد اکبر رادی تصمیم گرفت برگزاری سومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی را در سال جاری ملغی و منتفی اعلام کند.

 دبیر دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی در پایان اعلام کرد: در این‌جا لازم می‌دانم یک‌بار دیگر از کلیه همکاران، شرکت‌کنندگان و حامیان و همراهان دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی سپاس ویژه خود را اعلام کنم و امیدوارم همه آنان در شرایط کنونی کشور، در سلامتی مطلق به سر برند و همواره موفق و پیروز باشند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.