سرمربی تیم فوتسال خراسان: سازمان لیگ در انتخاب داوران حساس باشد

سرمربی تیم هیات فوتبال خراسان بیان کرد: در دور برگشت مرحله حذفی لیگ برتر برابر مس رفسنجان داور ۲ موقعیت پنالتی را برای ما نگرفت و حتی آن را خطا اعلام نکرد. از کمیته داوران و سازمان لیگ عجیب بود که برای این بازی فوری چنین داوری بفرستند و باید حساسیت بیشتری داشته باشند.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال در خصوص شکست برابر مس رفسنجان در دیدار دور برگشت مرحله حذفی اظهار داشت: قبل از عید برای حضور در این دیدار به رفسنجان رفتیم اما به خاطر کرونا بازی نکردیم. چون بازیکنانم دوست داشتند تا این مسابقات برگزار شود و نتیجه تلاش خود را ببینند موافق ادامه مسابقات بودیم.

وی افزود: البته وقتی شیوع کرونا بیشتر شد، نگران بودیم زیرا تست چند نفر از بازیکنان و کادر تیم ما مثبت شد و نتوانستیم تمرینات را شروع کنیم و منتظر بودیم تا تست مجدد دهیم. این امر روی بازیکنانم  تاثیر گذاشت.   

سرمربی تیم هیات فوتبال خراسان عنوان کرد: در مجموع به دلیل مصدومیت بازیکنان و کرونا مقداری شرایط برای ما سخت شد اما با این وجود جنگیدیم. در این دیدار خطاها به نفع ما گرفته نمی‌شد. حتی در سه دقیقه اول داور سه خطا از ما گرفت. این قضیه سبب شد تا از نظر روانی به بازیکنان فشار زیادی وارد شود و آنان تمرکز خود را از دست دادند.

وی ادامه داد: همان موقع گل اول را دریافت کردیم. ۲ موقعیت پنالتی داشتم و داور نه آن را پنالتی و حتی خطا اعلام نکرد. نمی‌دانم دلیل آن چه بود. از کمیته داوران و سازمان لیگ عجیب بود که برای این بازی حساس چنین داوری بفرستند. همچنین «شیرین نصیری» مسوول برگزاری مسابقات فوتسال زنان به ما گفته است که به احتمال زیاد مقام سوم مشترک را برای ۲ تیم پایانی در نظر بگیرند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.