مکرون به‌جای دخالت در امور داخلی لبنان مشکل جلیقه‌زردهای کشورش را حل کند

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم بیان کرد: رئیس‌جمهور فرانسه اگر فکر می‌کند که خیلی توانمند است مشکل جلیقه زردهای کشورش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ حل کند، نه این که آشکارا در امور داخلی سایر کشورها از جمله لبنان دخالت کند.

www.farsnews.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس سیاسی امروز نیوز؛ دولت و مجلس ، با اشاره به انفجار چند شب قبل در بیروت گفت: عاملان انفجار بیروت همان‌هایی هستند که دو هفته قبل متعرض هواپیمای مسافری ایران در آسمان سوریه شدند.

وی افزود: آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان عاملان این گونه حوادث در منطقه هستند و اجرای این پروژه در واقع، توسط آنها صورت می‌گیرد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در کنار جبهه مقاومت در لبنان خواهد ایستاد و از ملت مقاوم لبنان حمایت‌های لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خواهد داشت.

حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: اظهارنظر اخیر رئیس جمهور فرانسه در مورد لبنان دخالت آشکار در امور داخلی این کشور است و ملت لبنان تو دهنی محکمی به مکرون خواهند زد.

وی افزود: آقای مکرون اگر فکر می‌کند که خیلی توانمند است مشکل جلیقه زردهای فرانسه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ حل کند و به مسائل داخلی خود بپردازد، نه این که آشکارا در امور داخلی کشورها دخالت کند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.