تصویری از یک تجربه؛ نمایشگاهی مجازی از هنرهای مختلف

موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر با شیوع ویروس کرونا، نمایشگاه مجازی با عنوان «تصویری از یک تجربه» را در صفحه اینستاگرام خود با محوریت آثار تازه هنرمندان برگزار می‌کند.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ فرهنگ عمومی، به گزارش واحد ارتباطات و رسانه اداره کل هنرهای تجسمی؛ عبدالرحیم سیاهکارزاده درباره اجرای نمایشگاه مجازی «تصویری از یک تجربه»، گفت: در جریان شیوع ویروس کرونا و خانه نشینی هنرمندان، آنها در خانه آثاری را در این مدت خلق کرده اند که شاید همگی نتوانند محل نمایش پیدا کنند.

طی هماهنگی با هنرمندان قرار شد آثار تولید شده در این مدت، به صورت نمایشگاه مجازی در صفحه اینستاگرام موسسه توسعه هنرهای تجسمی نمایش داده شود.

سیاهکارزاده در ادامه گفت: هدف ما در این طرح همنشینی هنرهای مختلف و بهره گیری از ظرفیت های بیانی تازه، قابلیت جدید برای بیان هنری و تعامل گسترده و مستمر با هنرمندان و مخاطبان بوده است.

وی افزود: طرح «تصویری از یک تجربه » از ۶ مرداد آغاز شده و تاکنون آثار تازه هنرمندانی مانند؛ خسرو خسروی (نقاش)، حسین تک زارع (مجسمه ساز)، محمدعلی بنی اسدی (نقاش) شهربانو نجفی (خوشنویس)، کوروش پارسانژاد (طراح گرافیک)، زهرا درباریان (مجسمه ساز)، یزدان سعدی (نقاش) و حسین محجوبی (نقاش) منتشر شده است.

در ادامه نیز آثار بیش از صد هنرمند دیگر را منتشر می کنیم. 

گفتنی است این طرح با ایده و مدیریت امیرحسین محمدپور و کارشناسی هنری خدیجه رجبی و زهرا صالحی و با طراحی گرافیک مهدیه روستایی به نمایش گذاشته می شود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.