فردیناند: سانچو بهترین بازیکن جوان دنیاست

کاپیتان اسبق تیم فوتبال منچستریونایتد از مسوولان این باشگاه خواست تا تلاش خود را برای به خدمت گرفتن «جیدون سانچو» ادامه دهند، چرا که معتقد است او بهترین بازیکن جوان دنیاست.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال و به نقل از سایت گل، هافبک انگلیسی تیم فوتبال دورتموند که در چند هفته اخیر در رادار تیم فوتبال منچستریونایتد قرار گرفته بود در آخر با اعلام «مایکل زورک» مدیر ورزشی دورتموند، در این تیم ماندنی شد.

برخی معتقدند که باشگاه دورتموند در حال بازارگرمی برای سانچو است تا او را با قیمت دلخواه به فروش برساند.

حالا «ریو فردیناند» کاپیتان سال‌های نه چندان دور شیاطین سرخ معتقد است که مسوولان باشگاه منچستر باید به تلاش برای خرید این هافبک ۲۰ ساله ادامه دهند.

فردیناند در این خصوص تصریح کرد: سانچو بهترین بازیکن جوان دنیاست و تیم منچستر باید تمام تلاش خود را برای جذب او انجام دهد.

وی افزود: کیفیت او خارق‌العاده است و بدون شک با آمدنش به اولدترافورد می‌تواند بیشتر از این نیز پیشرفت کند. منچستر به بهترین بازیکنان جهان نیاز دارد و فکر می‌کنم که سانچو یکی از آن‌ها است.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.