باشگاه سایپا: تسلیم اشتباهات داوران شدیم

باشگاه سایپا در واکنش به اشتباهات داوری در هفته‌های اخیر بیانیه‌ای صادر کرد که در آن آمده است: شاگردان ابراهیم صادقی در دیدارهای بی‌شمار این فصل تسلیم اشتباهات داوران شدند.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال، تیم فوتبال سایپا از جمله تیم‌هایی است که معتقد است امسال از تصمیمات داوران متضرر شده است. این تیم که هم اکنون در خطر سقوط به لیگ دسته اول قرار دارد، در واکنش به اشتباهات داوری در هفته‌های اخیر بیانیه‌ای صادر کرد که در زیر می‌خوانید:

«کم کم در حال نزدیک شدن به انتهای جام نوزدهم فوتبال ایران هستیم، هفته های سرنوشت ساز پایانی که تکلیف هزینه‌های مادی و معنوی تیم‌ها را مشخص می‌کند. دیدارهای نهایی تیم‌ها که می تواند در سرنوشت دیگر تیم ها نیز تاثیر گذار باشد.
تیم جوان سایپا که با هزینه کم و با برنامه و فلسفه برای توسعه فوتبال و شکوفایی استعدادهای این مرز و بوم در این فصل لیگ برتر بسته شده است بار دیگر باید شاهد اشتباه سهوی داور مستطیل سبز باشد، اشتباهی که کارشناس داوری برنامه تلویزیونی آن را تایید می کند.
شاگردان صادقی تا دقایق آخر جنگیدند و نشان دادند می توانند تیم پر مهره فولاد را در خانه تسلیم کنند اما در برابر داوری مسابقه همچون دیدارهای بی‌شمار این فصل به گواه کارشناسان داوری، تسلیم شدند.
خطای پنالتی دقیقه ۵۵ بر روی محمدرضا سلیمانی تنها صحنه بحث بر انگیز داوری این دیدار نبود اما تیم جوان سایپا به اجرای عدالت تنها در همین صحنه هم راضی است تا حقی از تیم خودش و دیگر تیم ها تضییع نشود، صحنه ای که در ادامه منجر به ضربه پنالتی تیم حریف در پایان می شود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.