پیشکسوت استقلال: پرسپولیسی‌ها جوسازی نکنند

پیشکسوت استقلال بیان کرد: پرسپولیسی‌ها به جای حاشیه‌سازی و جوسازی تمرکزشان را روی تیم خود بگذارند و از انجام رفتارهای غیر حرفه‌ای خودداری کنند.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، اظهار داشت: استقلال در بهترین شرایط فصل خود قرار دارد و توانست با نمایش خوب و کاملا تاکتیکی سپاهان را شکست دهد.

وی افزود: پیروزی مقابل سپاهان کار هر تیمی نبود اما آبی‌پوشان توانستند با ارائه بازی قابل قبول و هدفمند در روزی که چند مهره کلیدی خود را در اختیار نداشتند به برتری برسند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال و پرسپولیس مهم‌ترین و حساس‌ترین بازی جام حذفی را برگزار می‌کنند و با توجه به نتایجی که استقلال در هفته‌های اخیر کسب کرده شانس بیشتری برای پیروزی در این جدال دارد.

وی تصریح کرد: متاسفانه افشین پیروانی پس از قرعه‌کشی مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی شروع به جوسازی علیه استقلال کرده که کار درستی نیست.

نوری عنوان کرد: مگر استقلالی‌ها از اشتباهات داوری که به سود پرسپولیس بوده است حرف می‌زنند که آنها این کار را انجام می‌دهند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال شایسته و سزاوار جام در این فصل است و به امید خدا جام حذفی را به نام خود سند خواهد زد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.