سعادتمند: سرخابی‌ها باید در زمین رقابت کنند/ از حاشیه اجتناب شود

مدیرعامل باشگاه استقلال، بیان کرد: سرخابی‌ها باید در زمین رقابت کرده و از حاشیه و جنجال اجتناب کنند.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa
به گزارش ایرنا، «احمد سعادتمند» امروز (چهارشنبه) در گفت‌وگویی، اظهار داشت: باشگاه استقلال هستیم و عنوان پر افتخارترین تیم ایران در قاره کهن را یدک می‌کشیم و با قدرت در مستطیل سبز حاضر می‌شویم.

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال، وی افزود:شهرآورد بازی جذاب و تماشایی است و برای هر ۲ تیم از اهمیت زیادی برخوردار است.

مدیرعامل استقلال خاطرنشان کرد: دوستان ما در باشگاه پرسپولیس استارت اولیه را زدند و انتظارمان این است که کری‌ خوانی‌ها به صورت جوانمردانه در داخل زمین باشد و اگر قرار است این رقابت‌ها ادامه داشته باشد باید همراه رفاقت باشد.

سعادتمند تصریح کرد: باشگاه استقلال و پرسپولیس باید در زمین فوتبال رقابت کنند و از حاشیه و جنجال دوری کنند.

وی درباره انتشار قرارداد «شیخ دیاباته» اعلام کرد: در فوتبال بحث قرارداد حرفه‌ای داریم و نباید قرارداد بازیکنان انتشار پیدا کند.

مدیرعامل استقلال تاکید کرد: قرارداد داریوش شجاعیان به عنوان اولین بازیکن تمدید شد و به طور حتم نفرات دیگر نیز در استقلال خواهند ماند.

وی افزود:قرار بود امروز با ۲ بازیکن استقلال جلسه داشته و قرارداد آنها را تمدید کنیم اما ماجرای تیم کشتی پیش آمد که برایم از اهمیت زیادی برخورداری بود. فردا این اتفاق خواهد افتاد تا بتوانیم ۲ بازیکن دیگر را حفظ کنیم.

سعادتمند در پایان گفت: بدهی ‌های سنگینی از سنوات گذشته باقی مانده و در فرصت زمانی کمی که داریم باید تلاش کنیم تا بدی‌های باشگاه را پرداخت کنیم.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.