برنده‌ ایرانی مسابقه‌ای هندی جایزه‌اش را دریافت کرد

برنده‌ ایرانی مسابقه‌ جهانی هنری شورای روابط فرهنگی هند جایزه‌اش را دریافت کرد.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ فرهنگ عمومی، شورای روابط فرهنگی هند در ماه آوریل برای هنرمندان در سراسر جهان مسابقه‌ای تحت عنوان «اتحاد علیه کرونا: به‌واسطه‌ی هنر» ترتیب داد تا با هنر خود به همه‌گیری کرونا واکنش نشان دهند و همبستگی‌ جهانی‌شان را به تصویر بکشند.

رقابت هنری «اتحاد علیه کرونا: به‌واسطه‌ی هنر» در رده‌های حرفه‌ای، نیمه‌حرفه‌ای و آماتور برگزار شد و هنرمندان بسیاری از سراسر جهان شرکت کردند.

در این رقابت هنری،  زهرا طرخان از ایران توانست با اثر هنری خود که «در بسته» نام دارد مقام اول رده‌ آماتور در دسته بندی هنر دیجیتال و عصر جدید را کسب کند.

زهرا طرخان امروز (چهارشنبه) ۲۲ مردادماه جایزه‌ خود را از سفیر هند در ایران گدام دارمندرا دریافت کرد و اثر هنریِ قاب‌شده‌اش را هم به سفیر هدیه کرد.

نمایشگاه اینترنتی این مسابقه در وب‌سایت شورای روابط فرهنگی به آدرس http://www.dbt.iccr.gov.in/iccr۴art/ قابل مشاهده است.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.