ترامپ: بزرگترین مشکل آمریکا نه ایران و چین، بلکه دموکرات‌ها هستند

رئیس جمهور آمریکا در اظهارنظری تازه و در راستای جنگ تبلیغاتی علیه رقبای انتخاباتی خود گفت که دموکرات ها بزرگترین مشکل ایالات متحده هستند، نه ایران و چین.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس بین الملل امروز نیوز؛ آمریکا و اروپا به نقل از رویترز، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی روز چهارشنبه خود در کاخ سفید، دموکرات ها را بزرگترین مشکل آمریکا توصیف کرد.

ترامپ با هدف ضربه زدن به رقبای انتخاباتی خود و جنگ تبلیغاتی علیه آنها گفت که دموکرات ها بزرگترین مشکل ایالات متحده هستند، نه چین و ایران.

وی ضمن انتقاد از رویکرد دموکرات‌ها برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نوامبر از طریق پست تصریح کرد: آنها دائما از دخالت‌های روسیه، چین و ایران می‌گویند، اما بزرگترین مشکل خود آنها و رویکردشان است.

رئیس جمهور آمریکا در ادامه افزود: ما در آمریکا با ویروس جدید کرونا در حال مبارزه هستیم، وضعیت اقتصادی ما از اروپا و بسیاری کشورها به مراتب بهتر است.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.