حملات هوایی رژیم صهیونیستی به غزه

جنگنده‌ها و بالگردهای رژیم صهیونیستی بار دیگر بامداد پنجشنبه شمال، غرب و جنوب غزه را بمباران کردند.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس بین الملل امروز نیوز؛ آسیا به نقل از خبرگزاری شهاب فلسطین، در این حمله هوایی، پایگاه «ابو قادوس» واقع در غرب غزه هدف قرار گرفت.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با تأیید این خبر اعلام کرد که جنگنده‌ها و بالگردهای جنگی و تانک‌های ارتش اسرائیل چندین هدف وابسته به سازمان حماس را در نوار غزه هدف قرار داده‌اند.

این مقام رژیم صهیونیستی افزود: مجتمع نظامی نیروهای دریایی حماس، تأسیسات زیربنایی زیرزمینی و مراکز رصد وابسته به این سازمان بمباران شده است.

رژیم صهیونیستی این حملات را به بهانه اقدام جوانان فلسطینی در پرتاپ بالن‌های آتش زا به سمت فلسطین اشغالی انجام داده است.

خبرگزاری شهاب اشاره‌ای به تلفات احتمالی این تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه نکرده‌اند.

 

رژیم صهیونیستی بامداد روز چهارشنبه نیز مناطقی از نوار غزه را هدف قرار داده و تعدادی از پایگاه‌های مقاومت را بمباران کرده بود.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد روز دوشنبه نیز یکی از مراکز وابسته به مقاومت فلسطین در شرق بیت حانون در شمال نوار غزه را هدف حمله توپخانه‌ای و هوایی قرار دادند.

پس از آرامش نسبی و چند هفته‌ای در مرز نوار غزه، با حمله ارتش صهیونیستی به این باریکه، دوباره تنش‌ها در این منطقه بالا گرفت. 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.