مرگ راکب موتورسیکلت حین لایی‌کشی در باغ‌آذری

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران از مرگ راکب موتورسیکلتی خبر داد که با سرعت زیاد و لایی‌کشی، در حال تردد در مسیر خلاف جهت درخزانه باغ‌آذری بود.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث، به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ احسان مؤمنی با اعلام خبر تصادف مرگبار دو موتورسیکلت با یکدیگر، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: ساعت 21:15 شب گذشته یک دستگاه موتورسیکلت در مسیر خزانه باغ‌آذری (منطقه 16)  حین حرکت در مسیر خلاف جهت  با  سرعت زیاد و لایی‌کشی و در زمانیکه قصد انجام حرکات نمایشی را داشت به شدت با موتورسیکلت دیگری در همین مسیر که در جهت خود در حال تردد بود، برخورد کرد.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ افزود: در این حادثه متأسفانه راکب موتورسیکلتی که خلاف جهت در حال حرکت بوده پس از برخورد با زمین به علت شدت جراحات وارده در دم فوت کرد.

وی خاطرنشان کرد: بلافاصله و پس از دریافت این خبر تیم کارشناسی  منطقه 16  پلیس راهور پایتخت، در نشانی اعلامی حادثه حضور یافتند و به ایمن‌سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار و به بررسی علل این تصادف پرداختند.

به گفته این مقام انتظامی، علت این حادثه سرعت زیاد و حرکت خلاف جهت  راکب موتورسیکلت  نخست است که در این رابطه کروکی فوتی تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل عوامل کلانتری شد.

مؤمنی ضمن هشدار جدی به  راکبین موتور سیکلت از آنها خواست  با رعایت قانون از بروز اینگونه حوادث جلوگیری و از سرعت، سبقت، لایی‌کشی، حرکات مخاطره‌آمیز و همچنین از حرکت در مسیر خلاف جهت خودداری کنند تا دیگر شاهد اینگونه حوادث نباشیم.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.