تهران/طرح پلیس راهور و تاکسیرانی برای برخورد با "مسافربرهای شخصی"

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، اجرای طرح گشت مشترک پلیس راهور تهران بزرگ با سازمان تاکسیرانی را اعلام کرد و بیان کرد: این طرح به منظور برخورد با مسافربرهای شخصی و تخلفات حوزه مسافربرها عملیاتی شده است.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث، به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار محمد حسین حمیدی صبح امروز اجرای طرح گشت مشترک پلیس راهور تهران بزرگ با تاکسیرانی را اعلام اظهار کرد: این طرح به منظور برخورد با مسافربرهای شخصی و تخلفات حوزه مسافربرها عملیاتی شده است.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با حضور در جمع گشتهای مشترک در محوطه ستاد پلیس راهور تهران بزرگ، گفت: یکی از مشکلات ما در حوزه ترافیک حضور مسافربرهای شخصی در پایانه‌ها، معابر، میادین و سایر نقاط است که این مسافربرها به حمل و جابه‌جایی مسافران به طور غیرقانونی می‌پردازند.

وی افزود: خوشبختانه با هماهنگی‌های صورت گرفته بین پلیس راهور فاتب و سازمان تاکسیرانی، طرح گشت مشترک بین این دو سازمان از امروز با جدیت و قوت شروع شد و در این طرح با تخلفاتی که در حوزه حمل و نقل مسافر روی می‌دهد برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

این مقام انتظامی تصریح کرد: امید است در این طرح با برخوردهای قانونی که صورت می‌گیرد به روان‌سازی ترافیک کمک کرده و رضایتمندی شهروندان حاصل شود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.