بازیکن تیم جوانان: رقابت بسیار خوبی بین بازیکنان وجود دارد

بازیکن تیم فوتبال جوانان ایران بیان کرد: اردوی دوم تیم با انجام تست ویروس کرونا آغاز شده و رقابت بسیار خوبی بین بازیکنان دیده می‌شود.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، علیرضا اسدبادی بازیکن تیم فوتبال جوانان ایران درباره آغاز اردوی دوم این تیم اظهار داشت:خوشبختانه اردوی قبلی را با جو بسیار خوبی پشت سر گذاشتیم و بچه‌ها از هر نظر در بهترین شرایط قرار داشتند. انگیزه و تلاش خوبی در این اردو وجود داشت و اعضای تیم تلاش می‌کردند با توجه به خواسته‌های کادر فنی خصوصا در بخش تمرینات آمادگی جسمانی به شرایط مطلوب نزدیک شوند. به هر صورت اردو در این شرایط کرونایی سختی‌های خاص خودش را دارد اما انگیزه و تلاش بچه‌ها برای موفقیت باعث می‌شود این سختی‌ها را پشت سر بگذاریم. 

اسدآبادی همچنین در خصوص نخستین بازی تدارکاتی جوانان گفت:با اینکه بازیکنان زیر فشار تمرینات بدنسازی قرار داشتند سعی کردیم مقابل یک تیم بزرگسال بهترین عملکرد را داشته باشیم و امیدوارم کادر فنی از نمایش بچه‌ها راضی بوده باشند. تلاش می‌کنیم این شرایط را در اردوهای بعدی هم حفظ کنیم و با تمرکز روی هدف بزرگی که داریم در مسابقات آسیایی موفق ظاهر شویم. امیدوارم با دعای خیر مردم، تلاش بازیکنان و هدایت کادر فنی بتوانیم راهی که از مرحله مقدماتی آغاز کردیم را به خوبی ادامه بدهیم و در دور نهایی هم موجب سربلندی فوتبال کشور باشیم.

گفتنی است تیم فوتبال جوانان ایران از اواخر مهرماه در مسابقات قهرمانی آسیای ازبکستان به میدان می‌رود. رقابت‌هایی که حکم انتخابی جام جهانی را دارد و چهار تیم از قاره کهن به این مسابقات صعود می‌کنند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.