جزئیات دلایل علاقه طارمی به انتخاب تیم پورتو پرتغال

روزنامه پرتغالی دلایل علاقه مهدی طارمی به انتخاب تیم پورتو را اعلام کرد.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، روزنامه ابولا پرتغال امروز در خبری که روی جلد خود هم قرار داده بود، اعلام کرد مهدی طارمی تصمیم قطعی خود را برای حضور در تیم پورتو پرتغال گرفته است.

این روزنامه به تازگی نسخه اینترنتی خبر خود را هم منتشر کرده است. در این خبر آمده است که توافق باشگاه ریوآوه برای انتقال طارمی به پورتو ساعات پایانی خود را طی می کند. 

ابولا جزئیات دلیل تصمیم طارمی برای حضور در تیم پورتو را اینطور عنوان کرده است: «بازی در تیم قهرمان پرتغال به عنوان اولین گزینه در خط حمله، بازی در لیگ قهرمانان اروپا و زندگی در شهر پورتو.» 

این روزنامه همچنین از سهم ۴۰ درصدی طارمی در این انتقال به عنوان دیگر عامل مهم برای تحریک طارمی و حضورش در تیم پورتو یاد کرده است: «طارمی علاقه ای به طولانی کردن پروسه انتقالش ندارد. وی می خواهد بدون تاخیر وارد چالش جدید شود؛ صرفنظر از اینکه تیم براگا چه تلاشی برای جذبش خواهد داشت. این انتقال نباید بی نتیجه بماند و ممکن است تا اوایل هفته آینده (روزهای دوشنبه یا سه شنبه) انجام شود.»

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.