پیشکسوتان دفاع مقدس پیروان راستین وفای به عهد و جوانمردی هستند

فرمانده تیپ ۶۵ نوهد گفت: پیشکسوتان عرصه جنگ و دفاع مقدس پیروان راستین وفای به عهد و جوانمردی هستند که جوانی خود را در مقابله با دشمن متجاوز سپری کردند.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس سیاسی امروز نیوز؛ امنیتی و دفاعی، به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، همایش «سروقامتان کلاه سبز»، یادواره شهیدان، امیرسرلشکر حسن آبشناسان و امیر سرلشکر حسین شهرام فر از فرماندهان لشکر ۲۳ نیرو مخصوص در دوران دفاع مقدس و یک هزار و ۶۷۶ شهید تکاور نزاجا به میزبانی تیپ ۶۵ نیرو مخصوص و با حضور فرماندهان و مسئولان ارتش در شهرک امیرالمومنین(ع) برگزار شد.

سرهنگ هلاکو احمدیان فرمانده تیپ ۶۵ نوهد در این همایش خطاب به پیشکسوتان عرصه جنگ و دفاع مقدس گفت: غیرت و همیت شما رزمندگان با اخلاص و تکاوران رشید ارتش اسلام مانع پیشروی روباه صفتان در خاک میهن عزیزمان شد؛ همرزمان شما تکه تکه شدند تا میهن ما تکه تکه نشود.

سرهنگ احمدیان ادامه داد: رزم، تلاش بی‌وقفه و جانفشانی‌های شما در جبهه‌های حق علیه باطل واژه کلاه سبزها را تاکنون در دل‌های میلیون‌ها ایرانی زنده نگهداشته است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امید است با دعای شما و همرزمان شهیدان بتوانیم در دفاع از هموطنان و خاک میهن با پیروی و تأسی از شهیدان بزرگواری چون آبشناسان و شهرام‌فر در این مسیر گام برداریم.

در حاشیه این همایش از نرم چندرسانه‌ای سرلشکر شهید «حسین شهرام‌فر» رونمایی و در پایان از خانواده‌های سرلشکران شهید آبشناسان و شهرام‌فر قدردانی شد./

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.