صدور کیفرخواست جدید دادستانی اسرائیل در پرونده فساد ۳۰۰۰

دادستانی رژیم صهیونیستی درصدد صدور کیفرخواستی جدید در پرونده فساد ۳۰۰۰ موسوم به خرید زیردریایی های آلمانی است.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس بین الملل امروز نیوز؛ آسیا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، دادستانی رژیم صهیونیستی درصدد صدور کیفرخواستی جدید در پرونده فساد ۳۰۰۰ موسوم به خرید زیردریایی های آلمانی است.

کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که به زودی کیفرخواست جدیدی در رابطه با پرداخت رشوه در ماجرای خرید زیردریایی‌های آلمانی صادر خواهد شد.

این رسانه صهیونیست تاکید کرد که کیفرخواستی که قرار است صادر شود، مربوط به پرداخت رشوه توسط ژنرال «الیعازر مروم» فرمانده سابق نیروی دریایی رژیم صهیونیستی و میکی گانور و پول‌شویی توسط دیوید شمرون خواهد بود.

پرونده ۳۰۰۰ یکی از پرونده‌های فساد نتانیاهو است که در رابطه با خرید زیردریایی‌ها و کشتی‌های جنگی از آلمان به طور غیرقانونی است.

نتانیاهو در این پرونده هم با اتهام پرداخت رشوه مواجه است.

این در حالی است که موشه یالون عضو کنست رژیم صهیونیستی از ائتلاف آبی سفید تاکید کرد که مساله زیردریایی‌ها خطرناک‌ترین پرونده فساد امنیتی این رژیم است.

یالون افزود که ائتلاف آبی سفید پس از آنکه دولت جدید را تشکیل داد، کمیته‌ای حقیقت‌یاب را برای رسیدگی به مسائل و پرونده‌هایی که تاکنون بررسی نشده‌اند، به ویژه پرونده‌های نتانیاهو تشکیل خواهد داد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.