عفو در ازای کناره گیری از سیاست/ آیا نتانیاهو قبول می‌کند؟

شماری از سیاستمداران رژیم صهیونیستی به رووین ریولین پیشنهاد داده‌اند در صورتی که نتانیاهو به اتهامات وارده اعتراف کند و برای همیشه از دنیای سیاست کناره گیری کند، عفو شود.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس بین الملل امروز نیوز؛ آسیا ، کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی از طرح پیشنهادی در رابطه با عفو مشروط بنیامین نتانیاهو نخست وزیر موقت این رژیم به خاطر پرونده‌های فساد ارائه شده پرده برداشت.

این رسانه صهیونیست گزارش داد که شماری از سیاستمداران این رژیم به رووین ریولین رئیس این رژیم پیشنهاد داده‌اند در صورتی که نتانیاهو به اتهامات وارده اعتراف کند و برای همیشه از دنیای سیاست  کناره‌گیری کند، مورد عفو قرار گیرد.

شایان ذکر است که دادستان کل رژیم صهیونیستی دو هفته پیش علیه نتانیاهو به اتهام کلاهبرداری و رشوه کیفرخواست صادر کرد و احتمال می‌رود که به زودی محاکمه وی آغاز شود.

گفتنی است که «اویخای مندلبلیت» دادستان کل رژیم صهیونیستی به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر موقت این رژیم مصونیت قضایی ۳۰ روزه داده است. نتانیاهو ۳۰ روز فرصت دارد تا از کنست رژیم صهیونیستی مصونیت بگیرد.

وی نهایتا باید تا یکم ژانویه آینده از اعضای کنست مصونیت قضایی بگیرد و مسئولیت صدور مصونیت نیز بر عهده کمیته‌ای ویژه در کنست است.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.