سؤال و استیضاح درانتظار وزرایی است که در امر کنترل بازار تعلل کنند

نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: سؤال و استیضاح درانتظار وزرایی است که در امر کنترل بازار تعلل داشته باشند.

www.farsnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس سیاسی امروز نیوز؛ دولت و مجلس ، با اشاره به سهمیه‌بندی بنزین گفت: وظیفه دستگاه‌های نظارتی از جمله سازمان تعزیرات این است که نظارت دقیق و جدی بر بازار اعمال کنند تا افزایش قیمت بنزین بهانه‌ای برای افزایش سرسام آور قیمت کالاها نباشد و فرصت طلبان فرصت کافی برای سوء‌استفاده نداشته باشند.

وی افزود: اقدامات دستگاه نظارتی برای کنترل بازار باید به گونه‌ای شابد که مردم نتیجه آن را لمس کنند و ثمره کار آنها برای مردم محسوس باشد.

نماینده مردم اهواز در مجلس اظهار داشت: علاوه بر نظارت بر بازار باید سازوکارهایی اندیشیده شود تا کالاها به ویژه مواد خوراکی با واسطه کمتری و یا بدون واسطه به دست مردم برسد تا دست واسطه‌ها و دلالان و سوء استفاده گران از زنجیره توزیع کوتاه شود و دولت می‌تواند در قالب وزارت صنعت این کار را به ویژه امروز که وضعیت اقتصادی کشور حساس است انجام دهد.

کاظم‌نسب خاطرنشان کرد:‌ ما در مجلس بر عملکرد دولت در  بحث کنترل بازار نظارت داریم و بدون تعارف با استفاده از ابزارهای نظارتی با دستگاه‌ها و وزرای مربوطه که در کنترل بازار تعلل داشته باشند مقابله خواهیم کرد و اگر تذکر و سؤال جواب ندهد به سراغ استیضاح خواهیم رفت.

وی در پایان گفت:‌ مردم ما در صحنه‌های مختلف و شرایط سخت در کنار نظام بودند و از نظام و انقلاب دفاع کردند و صحنه را ترک نکردند و همواره در کنار نظام بودند و امروز وقت آن است که وزرا و مدیران به مردم خدمت صادقانه داشته باشند و بیشتر از گذشته برای خدمت رسانی به مردم وقت بگذارند. 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.