علی ربیعی با آسیب دیدگان حادثه انفجار گاز در سقز ابراز همدردی کرد

سخنگوی دولت جان باختن ١١ هموطن کرد در حادثه انفجار گاز در یک مراسم عروسی در سقز را تسلیت گفت و در حساب توییتری خود نوشت: «با قلبی فشرده، در غم خانواده‌های داغدیده شریکیم. دولت تمام تلاش خودرا برای درمان مجروحان به کار می‌بندد. »

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس سیاسی امروز نیوز؛ دولت و مجلس، دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری و سخنگوی دولت در حساب توییتری خود نوشت: «متاسفانه ۱۱هموطن مظلوم کردمان که درشادی یک زندگی جدید، گردهم آمده بودند با انفجار گازکشته، تعدادی نیزمجروح شدند. به عنوان سخنگوی دولت به هموطنان کرد وخانواده‌ آنان تسلیت می‌گویم.»‌
روز گذشته در پی آتش سوزی در یک تالار عروسی در شهر سقزکردستان متاسفانه ۱۱ نفر از هموطنان جان باختند کهشامل پنج کودک، پنج زن و یک مرد است.

به گفته حسین خوش اقبال،  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان و تسلیت به خانواده جانباختگان اظهار داشت: این حادثه در اثر نشت شلنگ گاز متصل به بخاری به وقوع پیوست و در آن علاوه بر کشته شدن ۱۱ نفر از مدعوین، ۳۸ تن دیگر نیز مصدوم شده‌ و توسط نیروهای امدادی و اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند که حال سه تن از آنان وخیم گزارش شده است.

استاندار کردستان که دیشب در پیام تسلیت خود روز جمعه را در این  استان عزای عمومی اعلام کرد، صبح امروز به منظور بررسی ابعاد و آخرین وضعیت حادثه انفجار کپسول گاز در یک تالار عروسی و دیدار با خانواده های جانباختگان و مصدومان این حادثه عازم شهرستان سقز شد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.