رضایی: پرسپولیس همیشه مدعی است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس همیشه مدعی بوده و به طور حتم امسال هم سر بلند از ماراتن لیگ خارج خواهد شد.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، با اشاره به برتری پرسپولیس برابر ذوب‌اهن در هفته سیزدهم لیگ برتر افزود: دیدار خوبی را شاهد بودیم. پرسپولیس توانست بازی را تحت کنترل خود در آورد و در نهایت هم در این دیدار پیروز باشد.

وی اظهار داشت: برتری در خانه حریف خیلی سخت است، اما پرسپولیس نشان داده که در بازی‌های خارج از خانه موفق‌تر عمل می‌کند. ذوب‌آهن همیشه تیم خوبی بوده و امروز هم عملکرد خوبی داشت اما پرسپولیس توانست قدرتش را به حریف دیکته کند و در نهایت به صورت قاطع برنده از اصفهان بازگردد.

وی در رابطه با ارزیابی تیم کالدرون در سیزده هفته لیگ برتر خاطرنشان کرد: کالدرون مربی خوبی است و از طرفی پرسپولیس با حمایت هواداران همیشه مدعی است. تنها موضوعی که کمی کار کالدرون را سخت کرده این بود که او جایگزین برانکو شد که ۷ جام برای پرسپولیس آورد.

رضایی اضافه کرد: از طرفی اینکه خیلی‌ها دوست ندارند پرسپولیس جام بگیرد و به همین خاطر اتفاقاتی را علیه تیم رقم می‌زنند اما مدیرعامل باشگاه حواسش به همه چیز هست. این پرسپولیس الان تنها ۳ امتیاز با صدر جدول فاصله دارد و به طور حتم برای پیروزی گام خواهد برداشت.

وی در مورد تغییرات زیاد در خط دفاع سرخ‌پوشان گفت: پرسپولیس سه مدافع مرکزی خیلی خوب دارد و سرمربی هم می‌خواهد هر سه آنها را راضی نگه دارد. خیال پرسپولیس با حضور این افراد از خط دفاع راضی است.

وی در پایان با اشاره به شرایط «علی علیپور» هم یادآور شد: علیپور بازیکن خوبی است و توانایی زیادی دارد. امیدوارم که این گل راه را برای آقای گلی او هموار کند چرا که هنوز هم خیلی دیر نشده است.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.